Synchrotech - Taśmy Transportujące, Pasy Napędowe.


KONTAKT

adres ul. Bogdana Raczkowskiego 11
85-862 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

Cześć !

 

każda firma ma swoją historię, jeśli interesuje Was nasza historia zapraszamy do zapoznania się z nią:

 

1 kwietnia 2004 podjęliśmy decyzję w Bydgoskim Urzędzie Miasta o założeniu firmy zajmującej się profesjonalnym doradztwem w zakresie taśm transportujących i pasów napędowych, oraz pozostałych elementów napędu i transportu. Pozostała jeszcze kwestia nazwy: zawsze marzyła nam się praca w wspaniałym kreatywnym, zespole energicznych ludzi, bo praca to drugi dom i fajnie było by przyjść do pracy realizować się w niej i po niej wrócić do domu. Tak powstała pierwsza część nazwy Synchro czyli, wszystko z sobą się zazębia, wzajemne wsparcie zespołu i jeden główny cel, wypracowanie efektu synergii w grupie. Kolejny człon nazwy tech – branża techniczna zajmująca się oprócz doradztwa, produkcją czyli pełną konfekcją taśm transportujących, pasów napędowych i innych elementów napędu i transportu.

 

I tak 1 kwietnia 2004 zaczęła działać firma założona przez Piotra Chudzickiego i Jarosława Remus, których doświadczenie w branży sięga roku 1997 pod nazwą Synchrotech.

 

No i tak… po początkowym entuzjazmie, przyszły pierwsze porażki, ale też pierwsze sukcesy, pierwsi pracownicy o totalnie różnych osobowościach, talentach i pierwsze zgrzyty w zespole, ale też pierwsze lekcje wyciągnięte z niepowodzeń. Zaczęliśmy się wspólnie rozwijać i pracować nad sobą, nad pracą w grupie, oj… nie było łatwo, ale dziś wiemy, że było warto !!!

 

Dziś po 11 latach dziękujemy całemu zespołowi, bo efektem ubocznym wypracowania synergii w zespole są tak wymierne rezultaty jak:

- wypracowane długofalowe relacje partnerskie z naszymi klientami oparte na etycznych zasadach, co powiększyło znacznie naszą bazę klientów

- permanentny wzrost obrotów rok do roku

- wzrost udziału w rynku rok do roku

- wzrost zysku ebitda rok do roku, przy jednoczesnym inwestowaniu do tej pory w 100% własnym kapitałem

- wzrost magazynu, by skutecznie realizować politykę „just in time”

- przed nami kolejne marzenia: budowa hali, biurowca, które są już w zasięgu ręki i zaplanowane w czasie -> bez Was nie było by to możliwe, to duża przyjemność z Wami pracować, dziękujemy !

 

Dziękujemy naszym klientom, dużo się od Was nauczyliśmy i dużo Was nauczyliśmy, miło nam jak obserwujemy Wasz powrót po paru zakupach w konkurencji. Wiemy jak ważne dla Was jest uzyskanie wartości dodanej jaką dzięki nam uzyskujecie, wartość ta musi być zawsze wyższa od ceny za którą płacicie.

 

Dziękujemy firmom, które z nami współpracują, nie ma nic lepszego w życiu jak otoczyć się wspaniałymi ludźmi. Dziękujemy firmom dostarczającym nam usługi: księgowe, informatyczne, telefoniczne, prawne, ubezpieczeniowe, wszystkim pozostałym kooperantom i dostawcom -> dzięki Wam jesteśmy bardziej konkurencyjni na rynku

 

Dziękujemy naszej konkurencji, Wasz rozwój jest naszym rozwojem -> dzięki Wam jesteśmy jeszcze bardziej kreatywni i zmotywowani – widzimy duży potencjał w rynku ;-)

 

Zapraszamy z całego serca do współpracy z wspaniałymi ludźmi z zespołu Synchrotech

 

Miłego dnia ;-)

 

pozdrawiamy

 

Piotr Chudzicki, Jarosław Remus

założyciele Synchrotech